Szanowni Państwo! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Ponieważ zakres naszej oferty jest szeroki przygotowaliśmy wyszukiwarkę. Wystarczy w pole powyżej wpisać szukaną frazę.

Ogrzewacze wody

Ogrzewacze wody Nasza oferta obejmuje szeroką gamę gazowych podgrzewaczy wody - zarówno przepływowych jak i pojemnościowych firmy JUNKERS.

Ogrzewacze wodyNasza oferta obejmuje szeroką gamę gazowych podgrzewaczy wody - zarówno przepływowych jak i pojemnościowych firmy JUNKERS.

Podgrzewacze pojemnościowe.

Urządzenia te spełniają wymagania komfortowego i wydajnego zaopatrywania w ciepłą wodę użytkową. Stanowią one idealne rozwiązanie dla domów szeregowych, jednorodzinnych, restauracji, hoteli - czyli wszędzie tam gdzie potrzebna jest duża ilość ciepłej wody.

Przepływowe podgrzewacze wody - to trzy typy urządzeń:
  1. Urządzenia z zapłonem piezoelektrycznym (z płomieniem dyżurnym). Żądaną temperaturę uzyskuje się przez ręczną regulację wysokości płomienia na palniku.
  2. Urządzenia z zapłonem ręcznym elektronicznym (z płomieniem dyżurnym), z automatyczną regulacją mocy oraz dodatkowo ręczną regulacją wysokości płomienia na palniku.
  3. Urządzenia z zapłonem automatycznym elektronicznym (bez płomienia dyżurnego). Automatyczna regulacja mocy i dodatkowo ręczna regulacja płomienia na palniku.