Szanowni Państwo! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Ponieważ zakres naszej oferty jest szeroki przygotowaliśmy wyszukiwarkę. Wystarczy w pole powyżej wpisać szukaną frazę.

Historia

Telemot to firma, której idea zrodziła się z pasji do motoryzacji.
"Telemot" to firma, której idea zrodziła się z pasji do motoryzacji. W 1983 rozpoczęliśmy działalność. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą części zamiennych i akcesoriów do samochodów i motocykli. Dynamicznie rozwijający się rynek dał nam jednak szanse rozbudowania oferty. W 1991 roku przebojem wkroczyliśmy na lokalny rynek z asortymentem RTV a cztery lata później powołaliśmy również do życia dział AGD.

Od tego czasu dynamiczna ekspansja na lokalnym rynku pozwoliła nam osiągnąć pozycję lidera w sprzedaży auto-części i produktów RTV/AGD.
Drugim ważnym momentem w historii firmy było otwarcie oddziału zajmującego się sprzedażą sprzętu RTV/AGD w Czechowicach- Dziedzicach.
W historii naszej działalności zanotowaliśmy kilka momentów przełomowych. Pierwszym z nich było 10 grudnia 2001 otwarcie nowego pawilonu handlowego o powierzchni sprzedaży rzędu 1000 metrów kwadratowych. Lokal mieści się w Brzeszczach-Jawiszowicach na osiedlu Paderewskiego 18.

W 2005 roku nasza oferta została też wzbogacona o sprzedaż telefonów komórkowych i aktywacji w sieci Plus GSM.
W 2005 roku nasza oferta została też wzbogacona o sprzedaż telefonów komórkowych i aktywacji w sieci Plus GSM. Z kolei w 2006 roku dział auto-moto poszerzył swój asortyment o skutery.

Dzięki zaawansowanej współpracy z naszymi dużymi dostawcami oraz dobrze wyszkolonym konsultantom jesteśmy w stanie zaoferować naszemu Klientowi ofertę porównywalną lub lepszą od oferty sieci hipermarketów w wspomnianych już zakresach naszej działalności.

Jesteś tutaj: Strona Główna >> Telemot>> Historia