Szanowni Państwo! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Ponieważ zakres naszej oferty jest szeroki przygotowaliśmy wyszukiwarkę. Wystarczy w pole powyżej wpisać szukaną frazę.

Komputery i Notebooki

Komputery i Notebooki Posiadamy szeroką ofertę Notebooków a w razie potrzeby pomożemy dobrać odpowiedni do potrzeb komputer stacjonarny i akcesoria uprzyjemniające i ułatwiające zarówno codzienną pracę na komputerze jak i wirtualną rozrywkę.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą komputerów sieci ARNO.
Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą komputerów sieci ARNO. ARNO oferuje produkty przyjazne Człowiekowi. ARNO komputer powstało w 1994 roku. Misją firmy było stworzenie nowej jakości w produkcji i sprzedaży komputerów PC.
Jako producent markowych komputerów, firma dba o to aby komputery spełniły wszystkie oczekiwania przyszłych użytkowników. W ofercie znajdują się bogate konfiguracje przystosowane do wszystkich dziedzin w których potrzebny jest komputer.
3 lata gwarancji !
3 lata gwarancji !

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań i najlepszej jakości podzespołów możemy poszczycić się 3 letnim okresem gwarancyjnym. Każdy komputer przed wydaniem przechodzi wnikliwy test jakości. Sprzęt zostaje sprawdzony pod względem oprogramowania oraz pod kątem podzespołów. Ostatecznie komputer przechodzi najtrudniejszy test w komorze wysokich temperatur. Nazwisko osoby prowadzącej test znajduje się na certyfikacie testów.

5 lat bezpłatnego serwisu sprzętowego !

W przemyśle komputerowym w dobie ogromnego postępu technicznego, komputery szybko tracą na aktualności. Ujawnia się to po okresie nawet 1 roku ! ARNO wychodzi temu naprzeciw, dając możliwość regularnej rozbudowy komputera o najnowsze osiągnięcia przy minimalnych kosztach. Klient płaci za nową część po odliczeniu ceny starej, a my nie pobieramy opłat za instalację, transport i obsugę.

System Door To Door

System Door To Door powstał specjalnie dla Państwa w celu podniesienia jakości usług serwisowych. Nasze komputery objęte są serwisem Door To Door, który zapewnia szybką naprawę bez wychodzenia z domu. Zadbaliśmy o to, aby sprzęt był odbierany bezpośrednio z domu i do domu przywieziony.